Hakkımızda


TORMED MEDİKAL Dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmak, aynı zamanda en iyi satış sonrası hizmeti verme amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.

TORMED MEDİKAL “Önce İnsan Sağlığı" bilinci ile Göğüs Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi ve Göğüs Hastalıkları branşlarında kullanılan; kaliteli ve güvenilir ürünleri, dürüstlük ve satış sonrası 7/24 destek hizmetiyle müşterilerimize sunarak üretim ve ithalat faaliyetlerini sürdürmektedir.

TORMED müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu yaparken tüm dünyada kabul görmüş genel kalite standartlarını uygulamaktadır; firmamız sahip olduğu CE belgesi, ISO 9001 belgesi gibi kalite belgelerini alarak üretimini ve ithalatını yaptığı ürünlerin kalitesini ispatlamaktadır.

TORMED MEDİKAL Üretimini ve İthalatını yapmakta olduğu tüm ürünlerin Türkiye satışını direkt ve bayiler üzerinden gerçekleştirmekte ve kurulan yurtdışı bağlantıları ile de Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerine ihracatını yapmaktadır.

TORMED MEDİKAL, Medikal sektördeki faaliyetlerinin yanı sıra inşaat, lojistik ve tekstil alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.
Copyright © 2022 | Tormed Toraks Medikal